Rozdzielenie strony na stronę stowarzyszenia i stronę o demokracji bezpośredniej

1 wpis / 0 nowych

Mimo, że dyskusja na temat rozdzielenia stron nie tylko się nie zakończyła ale nawet nigdy nie zaczęła się - kontynuuję pracę nad sub-domeną swd.demokracjabezposrednia.pl
Wydaje mi się, że część techniczną (formę) mam już ogarniętą pora więc na treść.

Poproszę o wskazanie, które elementy mają się znaleźć na jednej i drugiej stronie. Należy wziąć pod uwagę takie elementy jak:
- pozycje w dwóch górnych menu
- bloki
- działy/tematy z forum
- artykuły

Ograniczenia:
- Moduł rozwijanego górnego menu może być użyty tylko raz. Nowa sub-domena swd.* może mieć dwa górne menu ale żadne z nich nie może być rozwijane.
- Menu nawigacyjne (to z lewej) jest wspólne dla obydwu sub-domen (również dla przyszłych sub-domen).
- Bloki są częściowo współdzielone tzn. obie sub-domeny współdzielą zestaw bloków ale dla każdej sub-domeny blok można niezależnie włączyć lub wyłączyć.