Sprostowanie na facebooka

Sprostowanie na facebooka

Czy mogę poinformować na FB, że my i partia to oddzielne organizacje?
Nie byłoby dobrze gdyby ktoś się poczuł zawiedziony po dłuższym czasie.
Dałbym wam znać jak dokładnie będzie sformułowana ta informacja.
ok?

(wydaje mi się, że jest taka potrzeba ponieważ w czasie wyborów przybyło nieco więcej like'ów niż zwykle)

Renek
Portret użytkownika Renek

Ciekawe!

SDB stało się 'beneficjentem" wyborów i działań pDB!

Czy trzeba to koniecznie  sprostować?

Ren

Rozumiem, że nikt nie ma nic przeciwko proponuję więc umieszcznie takiego tekstu:

"Z uwagi na liczne pomyłki informujemy, że Stowarzyszenie Demokracja Bezpośrednia nie ma nic wspólnego z partią o nazwie "Demokracja Bezpośrednia. Stowarzyszenie nie tworzy i nie współpracuje z partią.
Celem stowarzyszenia jest promowanie szwajcarskiej demokracji półbezpośredniej jako, że jest to obecnie najbardziej rozwinięta, ralistyczna i efektywna forma demokracji. Nie wiemy ani jakie są cele partii ani jaką drogą zamierza je osiągnąć. Chcemy aby w Polsce znalazły zastosowanie mechanizmy wynalezione i dopracowane przez Szwajcarię ale nie upatrujemy możliwości zmiany poprzez parlament. Pokładamy natomiast wiarę w ruchach społecznych i edukacji. Wierzymy w działanie z pozycji obywatela - taki jest cel i taka jest droga do niego.
Nie zachęcamy ani nie zniechęcamy do popierania jakiejkolwiek partii politycznej. Odradzamy pozostawić wszelką inicjatywę w rękach polityków. Jeśli ktoś ma przywrócić nam nasze prawo do referendum to tylko my sami."

sutatus
Portret użytkownika sutatus

Tak zostaje

Nie widzę negatywnych skutków ogłoszenia. Jedna osoba nas znielubiła następnego dnia. Nowych polubień od ogłoszenia do dziś było 7.