Czy zgadzasz się na to żeby możliwość publikowania artykułów na stronie głównej mieli tylko członkowie stowarzyszenia?

67% (2 głosów)
33% (1 głos)
Razem głosów: 3

Odpowiedzi

Stan obecny

Obecnie zarówno członkowie stowarzyszenia jak i zwykli użytkownicy mogą publikować artykuły na stronie głównej.
Użytkownicy anonimowi nie mogą ani dodawać treści ani komentować.

Tak:
Strona główna jest naszą wizytówką więc trzeba nieco odpowiedzialności żeby móc umieszczać tam treści.
Oczywiście osoby nie będące członkami będą mogły publikować na głównej ale taka publikacja będzie musiała być zaakceptowana przez któregoś członka stowarzyszenia.

Nie:
Osoby nie będące członkami stowarzyszenia również powinny mieć możliwość wypowiadania się na stronie głównej.
Pośrednictwo osoby ze stowarzyszenia to niepotrzebne utrudnienie.
Zawsze można usunąć nieudany artykuł ze strony głównej.

Pytanie jest źle

Pytanie jest źle sformułowane. Prawo do dodawania treści na główną powinien mieć TYLKO ZARZĄD I ADMINISTRACJA!

A niby dlaczego

A niby dlaczego administratorzy? Jeśli już to administratorzy na zlecenie zarządu, tak?

Więc pytanie powinno brzmieć:
Czy chcesz aby możliwość publikowania na stronie głównej mieli tylko członkowie zarządu?

Zgadza się?

W sumie nie chodzi tylko o

W sumie nie chodzi tylko o zarząd ale o osoby do tego wydelegowane. Nie musi to być TYLKO zarząd. Nie chcę, aby strona stała się znów choinką i tablicą ogłoszeń, a tak będzie jeśli każdy będzie mógł sobie coś przykleić na główną. Od tego jest forum! (A to niebezpieczeństwo jest baardzo realne)

Kilka osób wystarczy do wklejania treści na stronę.

Proponuję może takie pytanie:

Czy prawo do publikowania na stronie głównej powinien mieć tylko zarząd (i ew. do tego wyznaczone osoby)?

Przy nadawaniu uprawnień

Przy nadawaniu uprawnień używa się Rang. Mogę nadać uprawnienia tylko danej randze (np. członek zarządu czy też członek stowarzyszenia lub zweryfikowany).