Materiały dla szkół i uczniów

2 wpisy / 0 nowych
Materiały dla szkół i uczniów

Na naszą stronę wchodzi wielu uczniów szukających wiadomości na temat demokracji. Wiem to ze słów kluczowych po których ludzie trafiają na naszą stronę.

Może by im przygotować materiały?

Może da się użyć tego: http://ww.wstronedziewczat.org.pl/readarticle.php?article_id=34

Kto się podejmie?

Mariusz Doppler
Portret użytkownika Mariusz Doppler

Jest to dobry pomysł, jednak należało by do tego podejść inaczej.
Czyli przygotować projekt i złożyć wniosek o dotację, za którą można było by wynająć redaktora i grafika który mógłby profesjonalnie przygotować materiały pomocnicze i konspekt, można by było przygotować seminarium na ten temat.

Tak dla informacji dodam, że PROJEKT: Internetowa Szkoła Równości i Demokracji dostał dotację z Fundacji "Fundusz Współpracy" w 2007 roku w kwocie 43041 zł, właśnie na przygotowanie tej strony czyli na działania "integrujące i wzmacniające stowarzyszenie".