Fundusze Szwajcarskie 2 - współpraca z Biurem Porad Obywatelskich (Stowarzyszenie CIS)

Dostałem zaproszenie od Biura Porad Obywatelskich (http://www.bpo.warszawa.pl/) do współpracy przy programach finansowanych z funduszy Szwajcarskich. Już współpracujemy z jedną organizacją przy projekcie związanym z tymi funduszami ale dowiedziałem się, że możemy współpracować też z innymi organizacjami.
Spotkanie mam w środę 12go października. Dowiem się co oni by chcieli zrobić i jak możemy połączyć nasze działania.
BPO zajmuje się nieodpłatnym poradnictwem dla obywateli.

Aktualizacja:
BPO chce stworzyć stronę zachęcającą dłużników do zrzeszania się i partycypacji między innymi przy tworzeniu prawa ich dotyczącego. Dłużnicy nie są obecnie w żaden sposób reprezentowani a brak regulacji prawnych powoduje problemy nie tylko dla nich ale też dla banków i windykatorów.

Czy chcemy z nimi współpracować?

Jan Wiem
Portret użytkownika Jan Wiem

Porady w sprawie praw obywatelskich, w sprawie praw konsumenckich, to chyba jest.

A może na przykład porady dietetyczne,
Porady psychologiczne.

Nie zrozumiałem twojej wypowiedzi.

Jan Wiem
Portret użytkownika Jan Wiem

Chodziło mi o możliwość rozszerzenia działalności o sferę zdrowotną, gdy już system zniszczy tego człowieka potrzebna Mu jest kompleksowa pomoc, taka jak:

poradnictwo dietetyczne i psychologiczne, pomoc w znalezieniu pracy, w wyjściu z nałogu itp, itd.

Oni zajmują się tym:
Zakres problemów, zgłaszanych do BPO jest bardzo szeroki: sprawy mieszkaniowe, rodzinne, dotyczące postępowania w urzędzie, świadczeń i zasiłków, zatrudnienia, własności i inne.